Zbigniew Wodecki w Policach

Policka publiczność niezwykle żywo i entuzjastycznie powitała na scenie Zbigniewa Wodeckiego podczas sobotniego koncertu. Już od pierwszych dźwięków bawiła się znakomicie. Artyści przywitani zostali gromkimi brawami, rozpoczynając występ znanym wszystkim utworem „Opowiadaj mi tak”.

Zbigniew Wodecki to bardzo wszechstronny i utalentowany muzyk. W trakcie koncertu zaprezentował swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne. Większość utworów wzbogacał solowym graniem na trąbce i skrzypcach. Wodecki dał się również poznać jako człowiek szalenie zabawny i dowcipny. Ponad godzinny koncert opiewał w liczne anegdoty i historyjki z życia artysty, co rozśmieszało publiczność niekiedy niemal do łez. Podczas koncertu nie zabrakło znanych przebojów takich jak „Pszczółka Maja“, „Zacznij od Bacha“ czy „Ciao Bambino“, które wciągnęły publiczność do wspólnego śpiewania. Z ogromnym entuzjazmem polickiej publiczności spotkało się również wykonanie jednego z nielicznych rockowych utworów artysty „Chłop z wiosną“. Na koniec usłyszeliśmy utwory „My way” i „Raj”, a fani podziękowali artystom za wspaniały występ owacją na stojąco.

Po koncercie każdy mógł nabyć nową płytę Zbigniewa Wodeckiego oraz książkę „Pszczoła, Bach i skrzypce”, której autorami są Zbigniew Wodecki i Wacław Krupiński.

Justyna Celary
 MOK Police

Wróć do: Relacje