Teatr Elipsa

elipsa-27luty2016-002-600x436

Grupie, działającej od 2007 roku, niezmiennie towarzyszy entuzjazm i zapalał do działania zaś na zajęciach panuje doskonała twórcza i pozytywna energia. Grupa zgłębia teatr przede wszystkim poprzez wspólną zabawę. Młodzież nieustannie uczestniczy w festiwalach, warsztatach, konkursach, wspólnych wyjazdach i międzynarodowych wymianach młodzieżowych. Teatr Elipsa prezentuje spektakle dramatyczne, bajki dla dzieci, spektakle plenerowe, organizuje warsztaty artystyczne: wokalne, taneczne, aktorskie, recytatorskie. Jest gospodarzem corocznego Polsko – Niemieckiego Festiwalu Teatralnego TEK w Policach oraz Nocy Świętojańskiej na plaży w Trzebieży. Niektórzy z grupy teatralnej są stypendystami Burmistrza Polic. Grupa bierze udział w wymianach młodzieżowych. Reprezentowali miasto podczas artystycznych działań w Hiszpanii, Turcji, we Włoszech. Grupa zrealizowała spektakle nagradzane na Festiwalach, np. Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA w Goleniów, „Marcinek” w Poznaniu, WTOOPA w Krakowie i wiele innych.

Zapraszamy młodzież od 13 roku życia.

Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki godz. 18:00- 20:00, niedziele godz. 09:00- 13:00.

FB grupy: https://www.facebook.com/elipsateatr/

www Festiwalu TEK: http://www.tek.mok.police.pl/

elipsa-02lipiec2015-001-600x399

Instruktor: Aleksandra Słowińska

Instruktor teatralny, logopeda, koordynator projektów międzynarodowych

Absolwentka:

  • Uniwersytetu Szczecińskiego o kierunku Filologia polska, specjalność dziennikarska;
  • Podyplomowych Studiów Pedagogicznych Międzywydziałowego Studium Kształcenia Pedagogicznego w Szczecinie;
  •  Podyplomowych Studiów Public Relations na Wydziale Humanistycznym Instytutu Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego;
  • Podyplomowych Studiów Menedżer edukacji, kultury i sztuki na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego;
  • Podyplomowych Studiów Logopedia Szkolna- terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej na Wyższej Szkole Humanistycznej w Szczecinie.

Współpracuje z wieloma artystami. Swoją wiedzę poszerza poprzez uczestnictwo w warsztatach, wymianach, spotkaniach, szkoleniach artystycznych, również międzynarodowych. Swoje doświadczenia pragnie przenosić na nasz lokalny grunt ubogacając żyjącą tu młodzież o niezapomniane przeżycia, rozwijając ją twórczo i intelektualnie.

Kontakt:

+48 697 916 394

aleksandra@mokpolice.pl