Teatr – ON LINE

Teatr

E- WYCIECZKI W BAJECZKI!

„E-wycieczki w bajeczki” to podróż w świat literatury, teatru, wyobraźni! To propozycja grupy Teatr Elipsa z polickiego MOK-u dla małych i większych dzieci.

Wiele różnych, ciekawych tytułów. Wspaniała literatura z mądrym przesłaniem. 

Partnerzy projektu: Dziennik Policki, Wirtualne Police police24.pl, Internetowa Telewizja Regionalna HB

„Gruffalo”
Zapraszamy do świata niesamowitego Gruffalo! Książka to światowy bestseller autorstwa Julii Donaldson o przygodach małej, bystrej myszki i brązowego stwora o imieniu Gruffalo.

„Miś koralik. Rysa”

Koralik wybiera się z tatą na spacer, chce zabrać ze sobą mnóstwo zabawek (brzmi znajomo? ;-)), ale ostatecznie wybór pada na hulajnogę z wiatraczkiem…

„Kicia Kocia gotuje”

Dzisiaj Kicia Kocia spędza dzień z babcią w kuchni! Razem gotują i pieką! Ugotowała smaczną zupę i upiekła pyszne ciasteczka, a przy okazji dowiedziała się, że w kuchni trzeba bardzo uważać, żeby się nie oparzyć.

„Koala, który się trzymał” 

Zabieramy Was do kolorowego świata misia koali! Koala, nauczy Was ważnej prawdy o życiu! Seria książek Rachel Bright jest naprawdę godna polecenia – lekkie i zabawne historie, przedstawione w piękny sposób. Ucieszą oko dorosłego i młodego czytelnika a przy okazji przekażą życiowy morał.

„Nie chcę być duży”

Najwyższy czas, żeby wyskoczyć z maminej torby. Najwyższy czas przestać być dzidziusiem. Posłuchajcie.

„Kicia Kocia Majsterkuje”

Kolejna część przygód kotki, którą pokochały przedszkolaki i ich rodzice. Kicia Kocia spędza cały dzień z dziadkiem. Dziadek ma zawsze wspaniałe pomysły!

„Kicia Kocia w przedszkolu”

Kicia Kocia jak co dzień idzie do przedszkola. Tam spotyka przyjaciół i wspólnie robią dużo ciekawych rzeczy. Dzięki Kici Koci dzieci dowiadują się, jak wygląda dzień przedszkolaka.

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

Od 13 lat na plaży w Trzebieży. Dziś specjalnie dla Państwa nagranie, które pozwoli nam w tym roku uczcić tę noc.. NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ
Z pozdrowieniami dla wszystkich artystów, przyjaciół, widzów, którzy byli z nami przez te lata w Trzebieży!