Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

Wspólne kolędowanie na scenie, wystawcy oraz oczywiście Święty Mikołaj, obdarowujący wszystkie dzieci, to główne atrakcje plenerowej imprezy świątecznej w Policach.

15 grudnia Stare Miasto tętniło świąteczną atmosferą. Organizatorzy Miejski Ośrodek Kultury w Policach i Rada Osiedla nr 2 wraz z zastępcą Burmistrza Polic Jakubem Pisańskim przywitali wszystkich zgromadzonych na placu Chrobrego.

To tam właśnie stanęły świąteczne stoiska handlowe i scena. Na niej przez cały dzień prezentowały się lokalne zespoły artystyczne. Kolędowali, śpiewali nam m.in. PP66 z MOK-u, dzieci z RO nr 2, Chór Marzenie, Chór PUTW, Zespół Wokalany „Seniority” Dom Kultury Klub Skolwin, Edyta Nitkiewicz. Na scenie i obok niej działali animatorzy, zachęcający do wspólnej zabawy wszystkich milusińskich. Nie mogło zabraknąć tez św. Mikołaja, głównego bohatera zabawy.

Police już czują magię Świąt…

Zapraszamy także na Jarmark Bożonarodzeniowy 21 i 22 grudnia na deptaku za Galerią Hosso. Będzie to kolejny akcent świąteczny i kolejny powód do spotkania..

Wróć do: Relacje