Bóg Mordu

Słodko- gorzka mieszanka emocjonalna- tak można w dużym skrócie opisać spektakl „Bóg mordu” według tekstu Yasminy Rezy,  w reżyserii Johnny Witty.

W życiu jak w teatrze

Policzanie mieli niewątpliwą przyjemność obejrzenia intrygującego, wciągającego, a zarazem niezwykle zabawnego spektaklu w wykonaniu znanych aktorów. Przedstawienie odbyło się 14 grudnia przy pełnej sali Sztuka przedstawiała intrygujący portret różnorodnych damsko-męskich relacji i stosunków wewnątrzmałżeńskich oraz obraz współczesnego, wcale nieprostego, rodzicielstwa. Inteligentny humor, zwroty akcji, elementy zaskoczenia są dodatkowymi atutami spektaklu. Publika została „wciągnięta” w świat intryg od pierwszych do ostatnich chwil trwania, półtoragodzinnego spektaklu.

Przedstawienie jest zabawne, a jednocześnie pobudza do refleksji. Odniesień do codziennego życia każdego z nas nie da się ukryć.

Gwiazdorka obsada

W Policach wystąpili wspaniali artyści, znani z ekranów telewizyjnych. W spektaklu zagrali: Katarzyna Maciąg i Lesław Żurek, Katarzyna Misiewicz-Żurek i Piotr Ligienza.

Dzięki świetnemu aktorstwu tytułowy  „Bóg mordu” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą.  Atmosfera gęstnieje z minuty na minutę.  A my widzimy coraz większe pęknięcia i różnice w poglądach i postępowaniu bohaterów.

Wróć do: Relacje Wydarzenia