Jak przeżyć całe życie w jeden dzień? Teatr Elipsa dla dzieci

Jak przeżyć całe życie w jeden dzień?

Bajka nie tylko dla najmłodszych o wyjątkowej przyjaźni, wciągającej podróży ale także o odchodzeniu kogoś bliskiego… o poświeceniu… oddaniu. Taką propozycję dla młodych widzów przygotował Teatr Elipsa.

18 grudnia wieczorem odbył się kolejny pokaz dla dzieci i ich rodziców. Grupa od ponad 12 lat działa na Mok-owskiej scenie. Co roku szykuje bajkę dla dzieci, spektakl dramatyczny oraz spektakl plenerowy z okazji Nocy Świętojańskiej. Aktualnie grupę tworzy młodzież – 13 aktorów w wieku 13-24 lat.

Bajka z morałem i wieloma znaczeniami jest ciekawym widowiskiem również pod względem wizualnym. Wielość różnorodnych kostiumów, gra świateł, piosenki wykonywane na żywo i dynamizm zmieniających się scen przykuwa uwagę widzów, nawet tych najmłodszych. W przedstawieniu wzięła także udział wokalna PP66 z Miejskiego Ośrodka Kultury.

ON – topniejący bałwan i ONA marchewka jego Nos… czy uda im się wygrać walkę z czasem, by ocalić BAŁWANKA? Takie pytanie stawiamy sobie podczas oglądania podróży dwójki sympatycznych bohaterów. Spektakl „A morze nie” Teatru Elipsa prezentowany jest dzieciom na scenie w Miejski km Ośrodku Kultury w Policach od początku grudnia, w tym wyjątkowym okresie przedświątecznym.

Po spektaklu młodzi artyści przygotowali niespodziankę dla swoich widzów. Pojawił się św. Mikołaj który każdemu małemu wodzowi wręczył słodycze. Kolejne pokazy planowane są na styczeń 2020.

wykonawcy: Teatr Elipsa i PP66 z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

spektakl na podstawie scenariusza: Maliny Prześlugi

reżyseria: Aleksandra Słowińska

Premiera: grudzień 2019r.

Wróć do: Relacje