MROZU w Policach

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Wśród nich nie zabrakło aktywnych uczestników koncertu. Łukasz Mróz, znany szerszej publiczności jako Mrozu, już po pierwszym wykonanym w Policach utworze, zjednał sobie fanów.

Zdecydowana większość publiczności szalała pod sceną, a dobrze znane utwory tylko sprzyjały wspólnej zabawie. Nie mogło zbraknąć piosenek takich jak: „Jak nie my to kto”, „1000 metrów nad ziemią”, „Nic do stracenia”. Później było już tylko lepiej. Publiczność chętnie skakała, klaskała, śpiewała razem z artystą, jak choćby podczas dwukrotnego wykonania utworu „Poza logiką”. Bo podczas tak energetycznego koncertu nie mogło obyć się bez bisów.

Blisko półtoragodzinny koncert był dla wielu okazją do udanej, energetycznej i żywiołowej zabawy.

 

Łukasz Mróz, znany szerszej publiczności jako Mrozu urodził się 22 lipca 1986 roku we Wrocławiu. Muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent. Jest jednym z bardziej znanych wokalistów ze swojego miasta. Jego muzykę cechuje przede wszystkim świetnie dobrana mieszanka popu, nowych brzmień, r’n’b oraz soulu. Szybko zyskał sobie fanów porywającymi rytmami, charyzmatycznym głosem, świetną prezencją. W 2009 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany Miliony monet. Poza solową płytą jego głos oraz beaty można usłyszeć na płytach czołowych polskich raperów oraz wykonawców reggae. W 2010 występował w jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami, w którym zajął 11. miejsce. W tym samym roku otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards 2010 w kategorii Odkrycie roku, Viva Comet 2010 w kategorii Debiut roku i 2011 w kategoriach Najlepszy polski artysta i Album roku, Złote Dzioby Radia WAWA 2010 w kategorii Debiut roku i Fama 2009 w kategorii Debiut roku. 11 marca 2014 nakładem Warner Music Poland ukazał się trzeci album studyjny piosenkarza zatytułowany Rollercoaster.

Aleksandra Słowińska


Wróć do: Relacje