MOK-owscy stypendyści Burmistrza Polic

Burmistrz Polic Władysław Diakun przyznał stypendia za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej.

5 listopada odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień. Wśród 21 docenionych młodych artystów, znaleźli sie podopieczni Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Nagrodzeni na co dzień działają w Companii Baletowej Barbary Kamińskiej oraz w Teatrze Elipsa prowadzonym przez Aleksandrę Słowińską.

Nagrodę za szczególny wkład w życie kulturalne naszej gminy otrzymał wieloletni pracownik polickiego MOK-u – Piotr Broda. Na uwagę zasłużyły kompozycje „Lux Aeterna” oraz najnowsza produkcja muzyczna „Lacricorium Miejsce Łez” Piotra Brody.

W tym, jakże miłym, wydarzeniu obok nagrodzonych uczestniczyli m.in. rodzice, instruktorzy, Dyrektor Mok Anna Ryl, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego Witold Stefański, Radni Ug w Policach.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym:
Anastazji Arbaros, Julii Arys, Wiktorii Jankowskiej, Małgorzaty Berezińskiej, Zuzanny Bogusławskiej, Anny Bany, Adrianny Różyckiej, Nadii Kawczyńskiej, Olgi Kawczyńskiej, Aleksandry Bocian, Alicji Bieniarz, Oliwii Ziółkowskiej, Wiktorii Wach, Lidii Kluczek, Mai Ostrowskiej, Nikoli Lis, Natalii Rutkowskiej, Pauli Karlińskiej.