Koncert ELENI w Policach

17 marca na polickiej scenie muzycznej wystąpiła znana i lubiana artystka Eleni. Piosenkarka związana jest z Policami i jak sama podkreślała z sentymentem wraca w nasze strony…

Rokrocznie w marcu nawiązując do obchodów Dni kultury Greckiej w Policach, odbywają się koncerty nawiązujące do tradycji i rytmów kultury, muzyki greckiej. Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Artystka obchodziła już swoje 35-lecie działalności artystycznej. Tyle lat minęło od pierwszego jej występu, kiedy to śpiewała dwie greckie ballady z gitarą. Eleni śpiewała od dziecka. Młody kompozytor greckiego pochodzenia – Kostas Dzokas, zaangażował Eleni do nowopowstałego zespołu Prometheus. Ta przygoda trwa do dziś. Zespół Prometheus już dawno nie istnieje, a Eleni śpiewa dalej, nagrywa płyty, koncertuje.

Artystka koncertowała w wielu krajach świata: od Europy i Azji po Amerykę, nagrała ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobyła aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty”. Wylansowała mnóstwo przebojów, spopularyzowała światowe.

Koncert w Policach upłyną we wspaniałej atmosferze, wzajemnej sympatii płynącej zarówno ze sceny, jak i ze strony publiczności. Widać było, że publiczność wciąż uwielbia Eleni, o czym świadczyły nie tylko sprzedane w błyskawicznym tempie wszystkie bilety, ale przede wszystkim wyjątkowa atmosfera koncertu. Eleni z sukcesem zachęcała do wspólnego śpiewu wykonując najbardziej znane utwory. Nie zabrakło także anegdot artystki i wspólnych wspomnień…

Publiczność nie chciała szybko rozstać się z wokalistką, co skutkowało licznymi bisami, a w konsekwencji blisko dwugodzinnym występem. Nie brakowało także osób, które kupowały płyty Eleni.

Było to wspaniałe spotkanie z muzyką nastrojową, subtelną, a zarazem pełną uczuć ciepła i dobroci. To jednak przede wszystkim było to spotkanie z lubianą piosenkarką, którą policka publiczność darzy zaufaniem i ogromną sympatią.

Aleksandra Słowińska
MOK Police

Wróć do: Relacje