WOŚP 2020

Muzyka Orkiestry zagrała w Policach. Całą niedzielę tłumnie wspieraliśmy ideę Jurka Owsiaka- pomagaliśmy!

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Policach hucznie włączył się do Finału WOŚP. Tym razem zbieraliśmy na środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Na scenie przez cały dzień prezentowali się dla nas liczni wykonawcy, tancerze, wokaliści. Wystąpili: Syburn, Nella Mazgiejko, Formacja Wokalna PP66, Przedszkole Publiczne nr 1 „Calineczka, Studio Taneczno – Artystyczne „Rytmix”, Compania Baletowa, Zespół Pieśni i Tańca „Policzanie, Grupa taneczna PUTW, Replay Dance Studio, Elena Ewangelopulu, Energy Gold Team, Studio Wokalne MOK.

Policzanie hojne uczestniczyli także w licytacjach. Przez całe trwanie imorezy można było wylicytować pamiątki, ozdoby, gadżety m.in. z logo WOŚP, Urzędu, Gminy, Powiat ( koszulki, kalendarze, kubki, plecaki, zegar, smycze, ekologiczne torby i wiele innych). Z samych licytacji dochód dla Orkiestry Owsiaka to 11 765 zł.

W holu MOK-u na licznych stoiskach sprzedawano pamiątki, rękodzieło, wypieki, kanapki VIP-ów. Do swoich stoisk zapraszali będą m.in. Policki Uniwersytet Trzeciego Wieku, sztab Jasienica, Zespól Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, SP1, SP5, SOSW, RO nr2 i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Harmonii Społecznej w Policach oraz samorządowcy na czele z Burmistrzem Polic Władysławem Diakunem.Imprezę zakończył pokaz pirotechniczny w ramach akcji światełko do nieba.

Na ostateczny wynik finansowy czekamy…. Liczenie trwa.

Wróć do: Relacje Wydarzenia