Premiera „Pif Paf”

Premiera grupy Teatr Elipsa z powodzeniem odbyła się w sobotni wieczór 29 marca w polickim MOK-u. Widownia, jak i młodzi artyści, nie zawiodła. Przy całkowicie wypełnionej sali Teatr zaprezentował dwa spektakle: wielokrotnie nagradzany, komediowy „A teraz” oraz premierowo pokazany „Pif Paf”.

Wrażenia były ogromne, szczególnie po zakończeniu nowej sztuki. Publiczność otwarcie przyznawała, iż sztuka poruszyła ich wyobraźnię i emocje. W końcu wobec opowiadanej historii trudno jest przejść obojętnie. Na uwagę zasługuje także warsztat aktorski młodych artystów. Szczególnie wyróżniał się Patryk Wójcik, który obsadzony w głównej roli, miał szansę zaprezentować swoje umiejętności w pełnej krasie.

Zespół zaprezentuje jeszcze „Pif Paf” podczas Festiwalu Teatralna Elipsa Kreatywności im. Zygmunta Zdanowicza TEK  2 maja w polickim MOK-u. (fotorelacja Gracjana Brody- Dziennik Policki)

więcej informacji: http://dziennikpolicki.pl/wywiady-lista/924-slowinska-to-swietny-pretekst-aby-zaczac-w-koncu-rozmawiac.html

Wróć do: Relacje