Pierwszy PRZYSTANEK w PODRÓŻY za nami…

We wtorek 25 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „ Przystanek w podróży”.

Celem spotkań jest nie tylko poznanie tajemniczych i egzotycznych miejsc, odległych zarówno geograficznie jak i kulturowo, ale również, a może przede wszystkim chęć zainspirowania do podróżowania, do pogłębiania wiedzy i odkrywania nowych horyzontów, a także pokonywania własnych słabości, lęków i ograniczeń.

Goście, których będziemy mieli okazję poznać to ludzie, którzy marzą o podróżach i nie boją się tych marzeń realizować. Przemierzają świat w niekonwencjonalny sposób i dzielą się swoimi przeżyciami, wrażeniami, opowiadają o trudnościach, które musieli pokonać, a także o zabawnych sytuacjach, jakich doświadczyli, z nadzieją, że każdy znajdzie w sobie odwagę aby zrobić pierwszy krok by zrealizować swoje marzenia.

Gośćmi pierwszego spotkania byli Adam Stecyk i Damian Czarnowski. W pierwszej części spotkania Adam opowiadał o tajemniczych, pełnych mistycyzmu krajach, a także pięknych krajobrazach Ameryki Południowej. W drugiej części Damian zabrał nas w wyścig autostopem do Wenecji.

Spotkanie przebiegało w bardzo luźnej i przyjaznej atmosferze. Było dużo pytań, mnóstwo śmiechu i zabawnych historii. Relacje z wypraw ubarwiły pokazy slajdów i galerie zdjęć.

Już w maju zapraszamy na kolejne spotkanie!

Justyna Celary
MOK Police

Wróć do: Relacje