Muzyczna Wigilia 2016r.

Wspólne kolędowanie na scenie, wystawcy oraz oczywiście Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą, to główne atrakcje plenerowej imprezy świątecznej w Policach.

Już po raz trzeci policzanie spotkali się na Muzycznej Wigilii w Starym Mieście. W oczekiwaniu na widowiskowe przybycie Mikołaja, na plenerowej scenie kolędowali liczni wykonawcy. Mieliśmy okazję wysłuchać i obejrzeć wiele występów grup i lokalnych zespołów, wśród nich byli: Chór Marzenie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przęsocinie, Gimnazjum nr 2, Przedszkole Publiczne nr 1, PP66, Out Loud, Katarzyna Kosieradzka, Chór Postscriptum.

Wszyscy przybyli odwiedzali także stoiska z rękodziełem oraz gastronomiczne ale punktem kulminacyjnym i zarazem finałem piątkowej wspólnej zabawy, było przybycie św. Mikołaja. Główny bohater wydarzenia w widowiskowy sposób, na swoich wielkich saniach wraz z aniołkami elfami i diabłem, przybył na policką scenę aby spotkać się ze wszystkimi dziećmi. Parada świąteczna, spektakl sceniczny oraz animacje z najmłodszymi dostarczyły wiele radości.

Wieczór był okazją aby ponieść się świątecznej atmosferze i wspólnie pokolędować. Ze sceny płynęły także życzenia od organizatorów Urzędu Gminy, polickiego MOK-u, Rady Osiedla nr 4, na czele z Burmistrzem Polic Władysławem Diakunem.

 Zorganizowany po raz trzeci Jarmark Bożonarodzeniowy sprawił, że 16 grudnia w Policach było nastrojowo, świątecznie, kolorowo.

Wróć do: Relacje