Koncert gwiazd internetu… V-UNIT

Podczas ferii zimowych na polickiej scenie wystąpił zespół V-UNIT.

Będąc na półmetku ferii organizatorzy przygotowali dla ich uczestników, niespodziankę. Police odwiedził zespół V – UNIT i Doniu, którzy ku radości licznej grupy młodzieży, poprowadzili warsztaty. Słynny V – UNIT przygotował muzyczno – internetowe wyzwania dla młodych youtuberów. Młodzież bardzo licznie i chętnie zaangażowała się w twórczą pracę. Efektem czego było stworzenie krótkiego filmiku zamieszczonego w Internecie, z uwzględnieniem praw autorskich i własnych pomysłów.

Ale to nie koniec atrakcji, bowiem zespół V – UNIT wystąpił w piątkowy wieczór na polickiej scenie i porwał do zabawy wszystkich przybyłych. Zespół z powodzeniem prezentował się już podczas Dni Polic 2013r. Grupa znana jest głównie z produkcji muzycznych promowanych w internecie. Bazując na znanych utworach, do których układają przewrotne i groteskowe teksty, przedstawiają niecodzienne poglądy na różne tematy, jak: ACTA, polityka, podryw czy siłownia. Humorem i pomysłowością zyskują coraz szerszą rzeszę fanów.

Publiczność mogła usłyszeć humorystyczne wersja popularnych piosenek jak m.in. My Słowianie – Odpowiedź Mężczyzn, Tylko Hit Na Lato, Koniec Świata, itp. Publiczność od pierwszych chwil koncertu energicznie bawiła się pod sceną, tańczyła, skakała i śpiewała. Wykonawcy mieli doskonały kontakt z młodą publicznością. Koncertowe szaleństwa zakończyły się spotkaniem z zespołem, wspólnymi zdjęciami i rozdawaniem autografów.

Aleksandra Słowińska
MOK Police

Wróć do: Relacje