Kids Love Design w polickim MOK-u!

KIDS LOVE DESIGN to ogólnopolski projekt oswajający w kreatywny i przystępny sposób, z pojęciem designu. W realizację projektu włączył się także Miejski Ośrodek Kultury w Policach, dzięki czemu również rodziny mieszkające w naszym mieście, miały szansę uczestniczyć w ciekawych, rozwojowych warsztatach twórczych.

21 maja w polickim MOK-u odbył się cykl fascynujących warsztatów.

Największą popularnością cieszyły się warsztaty kulinarne. W ramach zajęć dzieci robiły muffinki, nugetsy oraz sałatki owocowe. Wspólne gotowanie dostarczyło nie tylko wspaniałej zabawy ale było także okazję do poznania nowych zapachów, smaków i przepisów. Warsztaty upowszechniały także zasady zdrowego odżywiania.

Podczas zajęć pt. Fashion, dzieci wykonywały dla siebie stroje z papieru, folii bąbelkowej, materiałów biurowych oraz oryginalna i jedyna w swoim rodzaju biżuterię z makaronu.

Podczas warsztatów malowania na pieńku na specjalnie przygotowanych kawałkach drewna powstaway przepiękne malowidła w postaci roślin, kwiatów, zwierząt.

W sumie uczestników zajęć było ponad 50. Każdy zadowolony, z dużą energią i zadowoleniem mówił o przeżyciach związanych z udziałem w zajęciach, które z pewnocią nie po raz ostatni odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Wróć do: Relacje