Teatr dla dzieci czyli „Wszystko się może zdarzyć”!

Sobotnie popołudnie w polickim MOK-u było nieprzewidywalne i zaskakujące!

Młodzi reżyserzy i scenarzyści ruszyli do akcji! Improbajka w wykonaniu szczecińskich aktorów zawiodła nas w nieograniczony świat fantazji. To była niepowtarzalna podróż!

Aktorzy Impro z Krypty wraz z przybyłymi na spektakl dziećmi udowodnili, że wszystko się może się zdarzyć. Szczególnie w świecie teatru. Improbajka, będąca propozycją MOK dla najmłodszych, polegała na aktywizacji widowni. Publiczność proszona była sugestie, przez co stała się współtwórcą widowiska, a zarazem miała świadomość, że przedstawienie nie jest reżyserowane. Krótko mówiąc bajka tworzona była wspólnie. Nigdy wcześniej nie była prezentowana i później również nie będzie.

Na scenie działali i grali aktorzy z grupy Teatru Improwizowanego Impro z Krypty z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie: Adrianna Janowska – Moniuszko,  Adam Kuzycz – Berezowski, Paweł Niczewski, Kacper Odrobny.

Aktorzy bawili się dialogami, sprawnie tworzyli zabawną fabułę. Akcja była wartka choć tworzona spontanicznie, w trakcie występowania. Wielkie brawa dla wszystkich twórców naszej Improbajki.

 

Wróć do: Relacje