Fiesta na zakończenie wakacji!

Scena plenerowa MOK rozgrzewała do czerwoności. Atmosfera sobotniego koncertu porywała każdego uczestnika wakacyjnego MOKarte! Koncert kończył dwumiesięczny cykl muzycznych spotkań plenerowych na leżakach. Zdaje się na taki finał policzanie czekali.

Energia i radość dominowały podczas występu Bloco Pomeranii. Nic dziwnego, że zespół zwany jest brazylijską maszyną perkusyjną. Prowadzącym jest Rafał Krzanowski. Ich ekspresja i energia rytmu nie pozostawia nikogo obojętnym, wciągając w wir tańca i dobrej zabawy, pozwala poczuć mocny zbiorowy puls. Liczą kilkadziesiąt osób i na tym polega ich wyjątkowość, gdyż właśnie we wzajemnym zgraniu leży cały kunszt.

22 sierpnia zespół wystąpil w Policach wraz z brazylijskim wokalistą Valdirem Viera Dos Santos oraz z SAMBA ART, prezentującą taneczne show. SAMBA ART to brazylijski zespół taneczny, w skład którego wchodzą tancerki z Polski, Brazylii, Kuby i Kolumbii. Zespół działa od 10 lat, jeżdżąc po całej Polsce prezentując tańce brazylijskie, również w Rio de Janeiro na Sambodromie.

Pod MOK-iem wrzało. Jak żegnać wakacje to tylko gorąco. Z propozycji skorzystało wielu, publiczność dopisała i odpowiadała artystom równie dobrą energią.

Wróć do: Relacje