„Wieczór kawalerski” na Polickim Festiwalu Komedii

Niedziela 19 marca hucznie rozpoczęła Policki Festiwal Komedii w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Bohaterem dnia był Bałtycki Teatr Dramatyczny ze spektaklem „Wieczór kawalerski”.

Przed spektaklem wszyscy przybyli witani byli przez kultowe postaci komediowe. Na czerwony dywan i zdjęcia na ściance zachęcali: Marysia z filmu„Poszukiwany Poszukiwana”, wąsaty Obelix czy siostra Mary Clarence z „Zakonnicy w przebraniu” oraz wiele innych barwnych bohaterów bajek, filmów, komiksów. Postaci komediowe będą nam towarzyszyć przez cały Festiwal Komedii w Policach.

 „Wieczór kawalerski” w reżyserii Zdzisława Derebeckiego w zabawny sposób opowiadał o skutkach tytułowego wydarzenia i perypetiach Billa, który za wszelką cenę stara się ukryć przed swoją narzeczoną Rachel, przebieg feralnego wieczoru.

 Wartka akcja, grubą kreską zarysowane postaci, zaskakujące zdarzenia porywały publiczność do śmiechu. Intrygująca fabuła i lekka, humorystyczna gra aktorska wzbudzała poruszenie w sali kinowej, które nie opadało nawet po zakończeniu seansu. Publiczność chętnie bowiem wymieniała się spostrzeżeniami i wrażeniami ze spektaklu. Pozytywna atmosfera udzielała się wszystkim, bardzo licznie zgromadzonym w sali szczecinianom i policzanom.

Należy podkreślić, że Festiwal zainicjowany przez policki MOK, to trzy dni pełnie komediowych atrakcji, niespodzianek, pozytywnych emocji. Nic dziwnego, że wszystkie bilety na wszystkie wydarzenia sprzedały się błyskawicznie.

 

Wróć do: Relacje