Ferie 2017

FERIE ZIMOWE w Policach

Każdego roku podczas ferii zimowych, policki MOK organizuje dla dzieci i młodzieży moc atrakcji. Każdego dnia w sali widowiskowej odbywał się tematycznie skonstruowany program sceniczny, aktywizujący i edukujący jego uczestników.

Pierwszy tydzień ferii upłynął na wspólnych zabawach na scenie oraz w salach warsztatowych. Młodzi poszukiwacze przygód, jak dotąd mieli okazję uczestniczyć w chemicznych i wybuchowych eksperymentach prowadzonych przez zwariowanych naukowców i super bohaterów. Walentynkowa zabawa dostarczyła równie gorących wrażeń, a szczęśliwi wybrańcy zostali hojnie obdarowani nagrodami. Swoje talenty muzyczne i wokalne młodzież prezentowała podczas zabawy w karaoke. To nie wszystkie atrakcje. Publiczność licznie gromadziła się w sali widowiskowej by uczestniczyć w przedstawieniach teatralnych. W repertuarze były bajki „Złota kaczka” Teatru Trójkąt Zielonej Góry, a także „Podróże Tymka” Teatru Elipsa z Polic.

Każdego dnia po zakończeniu programu scenicznego dzieci uczestniczyły w projekcjach specjalnie dobranych filmów i bajek. Kino zapraszało m.in. na „Lego Star Wars”, „Alicje w krainie czarów”, „Powrót do przyszłości”.

Dla tych, którzy chcieli nabyć nowe umiejętności obywały się otwarte warsztaty, np. bębniarskie, animacji poklatkowej, rękodzielnicze, plastyczne.

A kolejny tydzień ferii zimowych – to kolejne atrakcje! Wehikuł czasu zawiezie nas m.in. do Starożytnego Rzymu i przeniesie w świat cyrkowej zabawy. Odbędzie się kolejne przedstawienie teatralne nowe projekcje filmów, bajek. Zapraszamy także do udziału w licznych warsztatach.

Zapraszamy!

Ferie 2017 3

Wróć do: Relacje