A teraz – spektakl w wykonaniu Teatru Elipsa

Miejski Ośrodek Kultury w Policach
TEATR ELIPSA
ZAPRASZA NA PREMIERĘ SPEKTAKLU 

„A teraz”

Scenariusz: Anatol Wierzchowski
Reżyseria: Aleksandra Słowińska
Muzyka: Piotr Broda

A teraz… przyszedł czas na rozrachunek z wartościami, jakie towarzyszą nam na co dzień, z tym co nami rządzi, co kradnie czas, co uszczęśliwia tylko na chwile i tylko pozornie. Życie „spakowane” w kartony, zapisane w gazetach, odbiciem w losach serialowych bohaterów… I już jest zabawnie, śmiesznie, lekko i frywolnie.  A teraz… przyjrzyj się dobrze w szklanym ekranie. Co widzisz?

Występują:
Patryk Wójcik
Małgorzata Klimkowska
Aleksandra Ciszewska
Paulina Telepko
em>Nikola Palej
Vanessa Starosz
Wiola Reda

24 maja 2013 r. godz. 18.00
sala widowiskowa MOK Police
wstęp wolny

Premierze towarzyszyć będzie koncert piosenek filmowych w wykonaniu formacji wokalnej PP66 z udziałem Teatru Elipsa


TEATR ELIPSA

Teatr Elipsa od 2007 roku zrealizował liczne spektakle, m.in.: Między ciszą a ciszą, Pięć minut, Dać nowy wygląd człowiekowi, One Trzy, Rozmowy z…, Dieta, liczne bajki i widowiska. Teatr jest gospodarzem i organizatorem corocznej Nocy Świętojańskiej na plaży w Trzebieży oraz POLICKIEGO FESTIWALU TEATRALNA ELIPSA KREATYWNOŚCI (TEK) im. Zygmunta Zdanowicza. Jest to wyjątkowe wydarzenie przypadające na koniec czerwca. To czas, kiedy policki MOK wypełnia się pasjonatami teatru, którzy robią duże artystyczne zamieszanie w całym mieście. W ramach Festiwalu odbywają się bezpłatne warsztaty teatralne z profesjonalistami, koncerty, wystawy i prezentacje teatralne uczestników festiwalu.

Teatr ma na swoim koncie liczne tytuły Laureatów oraz Grand Prix konkursów Recytatorskich (OKR, Liść Dębu, Herbertiada) oraz Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych na etapach powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim.

Aleksandra Słowińska
Miejski Ośrodek Kultury w Policach
foto: Rafał Iwański

Wróć do: Relacje