Spotkanie z Anną Seniuk w polickim MOK-u

Wielu policzan przybyło na spotkanie ze znaną aktorką Anną Seniuk. Kameralna atmosfera sprzyjała w odbiorze historii, anegdot przytaczanych przez artystkę.

Anna Seniuk to aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie. Do tej pory zagrała ponad 40 ról radiowych, wśród nich znalazły się także słuchowiska dla dzieci. Jest laureatką Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza.

Ogromny dorobek artystyczny oraz interesujące zdarzenia z życia artystki stanowiły podstawę rozmowy aktorki z publicznością. Anna Seniuk w barwny i dynamiczny sposób wprowadzała publiczność w świat choćby egzaminów do Akademii Teatralnej, czy rzeczywistości na planie filmowym. Nie tylko dystans i poczucie humoru artystki sprawiło, iż publiczność z życzliwością i dużą uwagą wsłuchiwała się w narrację płynącą ze sceny. To także osobowość i otwartość Anny Seniuk wpłynęła na zjednanie sobie publiczności.

Spotkanie zwieńczone było recytacją poematu pt. „Wieczór w Teatrze Wielkim”, poprzez który artystka wyrażała zachwyt nad sztuką.

A.S, MOK Police

Wróć do: Relacje