Repertuar kina 25.11.2017

Do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach wracają seanse filmowe. Poniżej znajdą Państwo dwa filmy, które zagramy już 25 listopada.

Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zajmuje się organizacją przedsięwzięć o szeroko rozumianym charakterze kulturalnym,
turystycznym i artystycznym.

Odnajduje przestrzeń do działania w miejscach z dala od centrali i dużych miast.  Hołduje wyobraźni, przyrodzie i ludziom, którzy odnajdują w codzienności poezję. Zakrzywienie Czasoprzestrzeni wędruje. Karmi się przebitkami z wyjątkowych dzieł filmowych, literackich oraz muzycznych. I szaleństwem – bo bez tego wiele wydarzeń nigdy by się nie odbyło.

zcp_logo

 

14.30

 

Potworna rodzinka

POTWORNA RODZINKA

Reż: Holger Tappe
Prod.: USA/Niemcy 2017, 96 min

Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. 
Fay SIelska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

[KUPBILET ID=”116″]

16.30, 18.45

Listy do M. 3

LISTY DO M. 3

Reż. Tomasz Konecki

Prod. Polska 2017, 110 min

 

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

 

Bilety dostępne na www.mokpolice.pl oraz do nabycia w recepcji MOK.

Cennik biletów:

normalny- 18zł

ulgowy- 16zł

grupowy (szkoły, zakłady pracy)- 14zł

Wróć do: Wydarzenia