„Pelcia…” – JOANNY SZCZEPKOWSKIEJ

W autorskim spektaklu Joanny Szczepkowskiej, 60-letnia kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego. Dla chłopaka wejście w świat bohaterki jest jak przekroczenie magicznego progu, za którym znajduje się nierealne doświadczenie i zaczyna wchodzenie w szaleństwo.

Spektakl „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” zakończył komediowy maraton teatralny w polickim MOK-u. Spektakl oparty był na metaforze, absurdalnych monologach i dialogach osadzonych między humorem, a nostalgią. Tematyka związana z ogólnie ujmując, konfliktem pokoleń mogła nie tylko bawić ale i zastanawiać. Zaś sama aktorka, jej kunszt i doświadczenie sceniczne wypadło, w blisko dwuipółgodzinnym spektaklu, niezwykle profesjonalnie. 

Joanna Szczepkowska oraz towarzyszący jej na scenie Jan Jurkowski, dłączyli do galerii fotografowanych na festiwalowej ściance. 

Wiele wspaniałych osobowości, artystów, gwiazd pojawiło się podczas Festiwalu Komedii w polickim MOK-u. Z propozycji tak wyśmienitej zabawy skorzystało bardzo wielu zwolenników dobrej sztuki, mądrej rozrywki i zabawy. I bardzo dobrze, gdyż w opiniach wielu, warto było!

Wróć do: Relacje Video