Charytatywna Gala Disco Polo

Liczne licytacje, występy sceniczne, koncerty zespołów disco polo, fotobudka, strzyżenie męskie te i wiele innych atrakcji czekało na tych, którzy zechcieli wesprzeć cel siódmego koncertu charytatywnego organizowanego przez Andrzeja Rogowskiego, Piotra Kołackiego i Tomasza Kartanowicza.  Policzanie hojnie wspierali zbiórkę pieniędzy na rehabilitację dwóch małych bohaterów Oskara Chyły i Jasia Kobeckiego. Ogromna ilość licytowanych gadżetów świadczyła o wielkim zaangażowaniu organizatorów i ludzi o dobrym sercu. Zbiórkę wsparli m.in. Marcin Lewandowski dwukrotny Mistrz Europy w biegu na 800 i 1 500 metrów oraz piłkarze Pogoni Szczecin.

Oprócz programu w sali widowiskowej, także w holu polickiego MOK-u znajdowały się liczne stoiska na których można było zakupić m.in. słodki poczęstunek, przekąski, napoje i wyroby rękodzielnicze. Na zakończenie imprezy niebo rozjaśnił widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Charytatywna Gala Disco Polo była okazją by przy dobrej zabawie zrobić coś dobrego dla innych. Udało się zebrać 46 859,80 zł.

Wróć do: Relacje