Muzyczne MOKarte z Przyborą

Spektakl muzyczny z piosenkami Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, odbył się na plenerowej scenie MOK. Tradycyjnie w wakacyjnej oprawie, na leżakach i doskonałej atmosferze, wystąpili świetni artyści.

„Muzyczny Przybornik Jeremiego” to wspólna historia trojga wykonawców, odnaleziona na nowo w niebanalnych tekstach Jeremiego Przybory, dopełniona nowatorską instrumentacją muzyki Jerzego Wasowskiego ze szczyptą szaleństwa.

Koncert w Policach był prezentacją zarówno najbardziej znanych, jak i tych mniej zapamiętanych piosenek słynnych Starszych Panów w wersjach zbliżonych do oryginału, a niekiedy zupełnie odmienionych. W mieszance poezji, żartu, liryzmu i tanga nie zabrakło tytułów, jak: „Jeżeli kochać”, „Inwokacji”, „Już kąpiesz się nie dla mnie” i „Ballady z trupem”.

Na plenerowej scenie obok MOK, 08 sierpnia wystąpili: Duo Milonga – Aneta Salwińska harfa, Konrad Salwiński – akordeon, Karol Wolski – śpiew (solista Teatru Muzycznego w Łodzi, aktor, komik, konferansjer, a od  2019 również członek Formacji Chatelet). Artysta jest człowiekiem wielu talentów: aktor, komik, wokalista, autor tekstów. Liryczny i dramatyczny, artysta o tysiącu twarzy i głosów…

Wróć do: Relacje